Najděte půjčku ve všech regionech

hledáme půjčku pro děti

Online půjčky na podzim

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Žádost okamžitě zpracována
  • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Více info

Půjčky Ostrava

02. 12. 2023

V Ostravě žije vyše dvě ste tisíc obyvatel. Celá ostravská aglomerace má téměř milion obyvatel. V roku 2014 byla Ostrava vyhlášena evropským městem sportu.

Získejte půjčku až do 5000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Praha

31. 12. 2023

Coby historická metropole Čech byla Praha v minulosti sídelním městem českých knížat a králů, římsko-německých císařů a hlavním městem Československa.

Dětský bazar -

Dětský bazar na webu eMimino, největším portále pro těhotné a maminky. Levné oblečení pro miminka, výbavička, kočárky, autosedačky. Nakupujte a prodávejte i vy, vystavení inzerátu je zdarma.

Plagio - nejpokročilejší ortotická léčba polohových ...

KLINIKA SVĚTOVÉ KVALITY. Naše pracoviště je známé v Česku i zahraniční pro svou kvalitu. Investovali jsme do výjimečných prostorů v Ostravě a přidali jsme kliniku v Praze tak, aby pro Vás byla léčba co nejpříjemnější.

- Dům dětí a mládeže Hranice, p. o.

Chcete se naučit bránit napadení ? Navštivte náš kroužek ! Každý čtvrtek od 17,00 do 18,00 hodin. Instruktor je držitelem mistrovského technického stupně 1.Toanu - černého pásu.

Poradna - blog

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Mall Pro děti Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu.

BAREFOOT BOTKY - BOSÉ BOTY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ DOPRAVA ...

Zabýváme se prodejem barefoot ob uvi pro děti i dospělé. V nabídce máme aktuálně obuv od 20 výrobců barefoot obuvi a 3 výrobců kompomisní obuvi. Boty od nás si můžete objednat přes náš eshop nebo navštívit naše dvě prodejny - v Kolíně a v Jabkenicích

Neziskovky | Budu Pomáhat

Hledáme dobrovolníky na spolupráci zejména v těchto oblastech: - doučování češtiny pro děti i dospělé cizince - realizace volnočasových aktivit a letních příměstských táborů pro děti cizinců - asistence a pomoc při integraci cizinců a azylantů; pomoc

Divadlo Pod Kloboukem

Hlavně však pro děti předškolního a školního věku do cca 10 let. Jsme autorské edukativní interaktivní zájezdové divadlo. Autorské – všechny naše scénáře a písničky jsou původní, což znamená psané pouze pro účely našeho divadla. Témata našich scénářů

InBáze, z.s. -

Máme radost, že jsme pro naši psycholožku mohli nakoupit nové pomůcky, které jí pomohou při práci s dětmi a věříme, že i našim malým klientům bude nyní v InBázi mnohem příjemněji.

Aktuality

Zde najdete aktuální informace o termínech a místě konání všech pravidelných činností Ulity. Informace jsou průběžně upravovány a doplňovány na základě změn.

Školy - Logiscool

Jaký druh dovedností se můžou děti v Logiscool naučit? Naši žáci se učí algoritmickému myšlení, které je velmi cennou dovedností... V jakém věku mohu začít programovat? Pro jaký věk dětí je Logiscool doporučen? Našim nejmaldším účastníkům je 6 let, a